Flavon

Stabilna firma

Flavon Group to prywatna, węgierska, wolna od długów firma z własną fabryką i międzynarodową siecią dystrybucji, której obroty na Węgrzech i w Polsce wynoszą 50 milionów euro.

Flavon Group to dynamiczny rozwój z wieloma osiągnięciami w dziedzinie innowacyjności, nagrodami bussinesowymi i ponad 160.000 Klubowiczów.

List gratulacyjny od Marszałka Województwa Małopolskiego

Flavon Group Polska po raz kolejny zostało docenione listem gratulacyjnym otrzymanym z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego, Marka Sowy. Jest to szczególne wyróżnienie, bowiem wiąże się z Programem Promocji Kultury Przedsiębiorczości w którym po raz kolejny odnieśliśmy sukces. Mamy nadzieję, że klubowicze wykorzystają ten fakt w swojej codziennej pracy i pokazując, że nasza firma cieszy się stabilnością i prestiżem.

Monde Selection 2012 – Grand Gold Award: Flavon max Plus+

Brukselską nagrodę Monde Selection powołano do życia w roku 1961 celem testowania i propagowania sprzedaży produktów biorących udział w konkursie. Co roku tysiące firm startuje w wyścigu po brązowy, srebrny i złoty medal, a także po prestiżowe wyróżnienie Grand Gold. W tym roku do konkursu w 7 różnych kategoriach zgłosiły się firmy z 80 krajów reprezentujących 6 kontynentów. Liczba pretendentów do tytułu po raz pierwszy w historii przekroczyła w tym roku trzy tysiące! Wybór laureata nagrody, której tradycja ma już ponad 50 lat, zapada decyzją Jury.

Obok badań laboratoryjnych przywiązuje ono wagę do osiągnięć na innych polach: zgodności z normami prawa, estetyki opakowania i etykiet, dbałości o zdrowie i środowisko oraz innowacyjności.

W kategorii Diet & Health, w której startował Flavon max Plus+ nagrodzono 336 produktów. Najbardziej prestiżowe wyróżnienie, nagrodę Grand Gold otrzymało już jednak tylko 36 produktów. Najbardziej napawa nas dumą fakt, że nasz produkt zdobył nagrodę Grand Gold jako jedyny produkt z Europy!

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie Monde Selection 2012 odbyło się w czerwcu w Atenach. Tam też nagrodę dla naszej firmy osobiście odebrał Prezes-Założyciel, László Gaál.

Certyfikat Rzetelności

Miło nam poinformować, że firma Flavon Group Polska sp. z o.o. przystąpiła do programu Rzetelna Firma i uzyskała Certyfikat Rzetelności wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów, instytucję działającą pod nadzorem Ministra Gospodarki.

Program ten to największe przedsięwzięcie dla biznesu w Polsce. Powstał w 2008 r. z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów. Celem powołania programu jest promocja rzetelności i etycznych zasad współpracy między przedsiębiorcami i konsumentami. Certyfikat rzetelności wydawany w ramach tego programu stanowi jeden z najbardziej prestiżowych dokumentów biznesowych. Posiadanie Certyfikatu stanowi dowód, iż jego posiadacz reguluje w terminie wszystkie swoje należności. Jest to bardzo istotna wiadomość dla potencjalnych współpracowników, ponieważ gwarancja wypłaty należnego wynagrodzenia we właściwym terminie to jedna z kluczowych kwestii przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu współpracy.